Tērauda konstrukciju ražošana un piegāde uz Norvēģiju

2015.gada beigās Lescinsky service organizēja krāsotu tērauda konstrukciju razošanu un piegādi klientam Trondheimā, Norvēģijā.
Konstrukcijas tika veiksmīgi uzstādītas objektā bez jebkādiem iebildumiem no pasūtītāja puses.
Šobrīd notiek darbs pie vairakiem projektiem tendera stadijā ar šo klientu.

Latvian

HSQ siju ražošana un piegāde

Lescinsky Service palīdzēja pircējam veikt tērauda konstrukciju ražošanas pasūtījumu, kas atbilda visām pircēja noteiktajām prasībām. Konstrukcijas tika saražotas izpildot augstākās kvalitātes prasības un tika organizēta piegāde noteiktajā termiņā

Šajā projektā Lescinsky service sniedza šādus pakalpojumus:
1) Potenciālo piegādātāju apzināšana un sākotnējo piedāvājumu saņemšana;
2) Palīdzība līguma slēgšanā un noteiktumu saskaņošanā;
3) Ražošanas procesa un kvalitātes inspekcija;
4) Transporta organizēšana.

Latvian

Cinkotas konstrukcijas žogam

SIA "Lescinsky Service" veiksmīgi ir uzsācis sadarbību ar uzņēmumiem Latvijā piedāvājot cinkotas konstrukcijas žogu uzstādīšani. Notikušas pirmās veiksmīgās piegādes ar cinkotajām caurulēm speciāli sagatavotā garumā un saņemtas pozitīvas atsauksmes.
Tāpat pastāv iespēja sagatavot piedāvājumu arī cita veida materiāliem, kuriem nepieciešama cinkošana, kā arī cita veida apstrāde.

Latvian

Par mums

SIA "Lescinsky Service" ir uzņēmums, kurš palīdz sasniegt mērķus saviem klientiem būvniecības nozarē. Ja Jūs esat iepirkumu vadītājs vai būvniecības kompānijas īpašnieks un Jums ir nepieciešami auzgstas kvalitātes tērauda materiāli, tērauda konstrukcijas, celtniecības materiāli, inženieru pakalpojumi, prasmīgi strādnieki vai arī Jums ir nepieciešams atrisināt kādu no aktuālām problēmām, mēs noteikti Jums palīzēsim šajos un daudzos citos jautājumos.

Latvian
Subscribe to Lescinsky Service RSS